Podpis elektroniczny zapewnia konsumentom i profesjonalistom w prosty sposób sprawnie podpisywać i odsyłać dokumenty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

A najlepsze jest to, że Kwalifikowany podpis elektroniczny zawiera: darmowe oprogramowanie do podpisywania i weryfikacji e-dokumentów/plików.

Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej o tym, co Podpis elektroniczny może zrobić dla Ciebie ...Dalej

Autoryzowany Partner Certum IBS POLAND Sp. z o. o. Biurowiec GCB

Plac Kaszubski 8 lok. 311 81-350 Gdynia tel. +48.583331000, lub +48 58 500 8000 fax +48. 583331100, email: biuro@podpis-kwalifikowany.pl, biuro@e-certum.pl

Infolinia: 58 333 1000 lub  58 500 8000

To zajmuje tylko kilka minut, Zadzwoń aby dowiedzieć się, jak jedno kompleksowe rozwiązanie spełnia wszystkie twoje cele.

Szanowni Państwo,

Procedura uzyskania podpisu elektronicznego:

1. Pobierz interaktywny kwestionariusz subskrybenta

KLIKNIJ – Wypełnij Wniosek

2.Wypełnij na komputerze lub na urządzeniu mobilnym wniosek jest interaktywny na końcu jest “wyślij” wypełniony wniosek wraca do nas z automatu

3.Zaraz po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie celem ustalenia szczegółów zamówienia

 

Z uwagi na bardzo dużą ilość składanych wniosków certyfikacyjnych oraz konieczność zachowania najwyższej staranności podczas procesu certyfikacyjnego wprowadziliśmy dodatkowa procedurę weryfikacji danych.

Wielu błędów jakie się pojawiają się na etapie wniosku można uniknąć przeglądając uważnie dokumenty – najczęściej pojawiają się literówki, pomyłki pól do odpowiednich danych, błędy w ważności dokumentów.

Inspektor  Bezpieczeństwa  by uniknąć tego typu sytuacji, zobowiązany jest wstępnie dodatkowo zweryfikować wniosek, żeby wskazać wszystkie ewentualne błędy.
Może to spowodować wydłużenie całkowitego czasu wydania certyfikatu z 30 minut do 24 godzin.

W związku faktem, że takich wniosków jest w ostatnim czasie bardzo dużo prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe uzgodnienie wizyty pod numerem telefonu 583331000 lub biuro@podpis-kwalifikowany.pl

Pozwoli nam to zapewnić Państwu sprawniejszą obsługę oraz wykluczyć wszelkie błędy

W razie pytań zapraszamy do kontaktu  583331000 lub biuro@podpis-kwalifikowany.pl

 

Z poważaniem,
Zespół e-Certum