Jak zaoszczędzić pięniądze e-podpisem?

 In Kwalifikowany podpis elektroniczny, Usługi kwalifikowane

W dzisiejszych czasach podpis elektroniczny stał się standardowym narzędziem przedsiębiorców na całym świecie. Internet znacznie przybliżył do siebie partnerów i kontrahentów, a bezpieczny podpis elektroniczny pozwala realizować ważne zadania i przedsięwzięcia z dowolnego miejsca na świecie.

Wykorzystywanie bezpieczne go podpisu elektronicznego pozwala zredukować nie tylko koszty wyjazdów służbowych ale również daje możliwość korzystania z elektroniczne archiwizacji i obiegu dokumentów, minimalizując przy tym koszty wydruku.

Podpis elektroniczny to nie tylko bezpośrednia oszczędność pieniędzy, ale również czasu, przede wszystkim dzięki uniknięciu marnowania wielu godzin spędzanych np. w urzędach

Przesyłanie dokumentów przez Internet jest bardzo tanie, wygodne i pozwala zaoszczędzić Twój czas. Odpada drukowanie, a następnie ręczne wypełnianie i podpisywanie dokumentów. Dodatkowo możesz zapomnieć o pieczętowaniu, kopertowaniu i wysyłce wraz z jej kosztami.

Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny, a Ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru. To szczególnie ważne, gdy musisz co miesiąc wysyłać duże ilości dokumentów.

Zobacz ile twoja firma zaoszczędzi korzystając z kwalifikowanego podpisu elektronicznego

Oszczędność Pieniędzy Czasu
MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO

miesięcznie generujące ok. 50 dokumentów

 

4487 zł

11 dni

ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO

miesięcznie generujące ok. 150 dokumentów

14 667 zł

32 dni

DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO

miesięcznie generujące ok. 500 dokumentów

46 917 zł

96 dni

* Oszczędności dla przedsiębiorstwa posiadającego podpis elektroniczny w skali roku

Recent Posts