Darmowa pomoc techniczna

 In

Darmowa pomoc techniczna – 24 H / 7 dni w tygodniu tylko dla naszych klientów, którzy dokonują zakupu, aktywacji i instalacji podpisu elektronicznego w naszym biurze w Gdyni .

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze programy działały niezawodnie. Ale zawsze jesteśmy gotowi pomóc w sprawach technicznych związanych z ich obsługą czy nowymi wersjami aplikacji.

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę pomocy

Pomoc telefoniczna

Call Center gdy masz problem z instalacją i z rozpoczęciem pracy z programem, a także w przypadku tzw. błędów systemowych;

Pomoc zdalna
za pomocą bezpiecznego programu TeamViewer połączymy się z Twoim komputerem i wykonamy czynności niezbędne do rozwiązania problemu;

TUTAJ UZYSKACIE PAŃSTWO SZYBKĄ POMOC TECHNICZĄ DOTYCZĄCĄ CERTYFIKATÓW „CERTUM”.

MOŻECIE SKONTAKTOWAĆ SIĘ PAŃSTWO Z NAMI:
– NA INFOLINII: 58 5055 910
– CHATEM LUB EMAILEM ZA POMOCĄ WIDGETU – PO PRAWEJ STRONIE EKRANU.

Dzięki personalizowanym modułom „Team Viewer QS” – światowego rozwiązania #1 w dziedzinie zdalnego wsparcia technicznego jesteśmy w stanie w ciągu kilku chwil połaczyć się z Państwa komputerem i usunąć usterkę przy zachowaniu wszytkich standartów związanych z bezpieczeństwem Państwa danych.

Czy to rozwiązanie jest bezpieczne ?
Tak jak najbardziej. Moduł „Team Viewer QS” nie istaluje się na Państwa komputerze na stałe, jest uruchamiany przez Państwa w momencie potrzeby serwisu, a każde połaczenie wymaga Państwa akceptacji.

W przypadku gdy nie jesteście Państwo jeszcze naszymi klientami, nic strasznego – też pomożemy.
W tym przypadku zostaniecie Państwo obciążeni niewielką fakturką za nasze starania, ale uzyskacie za to fachową pomoc.

Recent Posts